Hakkımızda

Hakkımızda

Ucuz Kitaplar Burada

2008 yılında Ankara’da Kitap Dağıtım işleri ile ilgilenen firmamız bünyesine aldığı binlerce kitabı severek insanlara ulaştırdı. Hızla büyümekte olan firmamız bünyesinde ki kitap sayısını sürekli artırmaktadır. 23 profesyonel çalışanıyla emin adımlarla ilerleyen firmamız siz değerli müşterilerimize güveni ve saygıyı eksik etmeden önemli değerlerimizi hep koruduk. Uzun yıllar sonra Ankara’da ki şirket potansiyelinin büyümesiyle firmamız İstanbul’a taşındı. UKB Kitap Dağıtım ve Pazarlama AŞ olarak İstanbul İkitelli’de merkezimiz ve 4 şubemiz ile müşterilerimizi memnun etmekten hep mutluluk duyduk. Bünyemizde bulundurduğumuz 782 Yayınevi’ne ait 40 bin küsür kitabımız ile siparişlerinize açığız. Önceliğimizin güven ve saygı olduğu iş çerçevesinde bizlere en ufak sorun dahilinde 7/24 ulaşabilirsiniz. Gönderimini yaptığımız kitapların herhangi birinde oluşan ufak sorunda bile kitapların geri iade edilme talebi kabul edilmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz bizlere 7/24 Telefon hattımız veya Site üzerindeki sohbet bölümümüz aracılığıyla ulaşabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Sık Sorulan Sorular

Site üzerinden nasıl kitap alabilirim?

Site üzerinden kitap almak çok kolaydır. Almak istediğiniz kitapları sepetinize ekleyin ardından “Ödeme yap” butonuna tıklayarak Paypal üzerinden veya Banka havalesi yöntemiyle ödemenizi yapıp kitapları alıyorsunuz.

Kargo ücreti ne kadar? Kargo ücretini ne zaman ödüyoruz?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri olduğu için Türkiye’nin her yerine kargo ücreti 5 TL’dir. Sipariş ettiğiniz kitaplar geldiğinde kargo ücretini görevliye ödüyorsunuz. 

Satın aldığımız kitaplar bizlere kaç gün içinde ulaşır?

Satın almış olduğunuz kitaplar aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz il göz önünde bulundurularak en erken 24 saat en geç 3 iş günü içinde kitaplarınız sizlere ulaşır.

Almış olduğum kitapların garantisi var mı?

Şirketimiz kurulduğu yıldan beri Güven ve Saygı çerçevesi içinde hizmet vermiştir. Aldığınız kitaplar için garanti vermekteyiz. İade kabul edilmektedir.

Sizlere 7/24 ulaşabilir miyiz?

Şirketimize 7/24 Telefon hattı üzerinden veya Sitedeki sohbet bölümünden ulaşabilirsiniz.

İndirim kuponu veriyor musunuz?

Şirketimiz siz değerli müşterilerine sık sık indirim kuponu dağıtmaktadır. Geçerli olan indirim kuponlarını almak için site üzerinden mail adreslerinizi bizlere iletebilirsiniz.